Vítejte

do světa moderní domácnosti,

v němž se elegance snoubí s technologií. Chladničky HITACHI jsou nejen krásné na pohled, nýbrž poskytují to nejlepší, co je v současných technologických možnostech firmy, s ohledem na úsporu energie, snižování uhlíkové stopy, dokonalé a bezpečné uchovávání potravin a komfort obsluhy. Efektivně tak přispívají ke zvýšení kvality života každé domácnosti.4 roky bezplatný
servis
Společnost Elmax Store a.s., coby výhradní distributor značky Hitachi na českém a slovenském trhu, je přesvědčena o špičkové kvalitě a spolehlivosti všech produktů této značky. Proto se rozhodla vyhlásit akci, v rámci níž poskytuje zákazníkům prostřednictvím své distribuční sítě (prodejců elektrospotřebičů, kuchyňských studií a výrobců kuchyní) bezplatný prodloužený servis. Pro získání prodloužené čtyřleté záruky stačí jediné: zaregistrovat produkt zakoupený v oficiální maloobchodní síti na níže uvedeném odkaze.
Zákaznický
servis
Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvního kontaktu, až po vyřešení opravy. Pokud se na vašem spotřebiči Hitachi vyskytne závada, využijte prosím některý z kontaktů uvedených na následujících stránkách.

Technologie

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

9. října 2019
EMS - Eco Monitoring Sensor
Lednice Hitachi přichází s unikátním čidlem EMS, které automaticky zapíná nebo vypíná režim úspory energie.
2. října 2019
Chlazení Dual Fan a VIP

Díky revolučním technologiím patří chladničky Hitachi mezi špičky v šetření energiemi. Invertorový kompresor spolu s Dual Fan a VIP udělají z vaší chladničky nejúspornější spotřebič ve vaší kuchyni.

26. září 2019
Oddíl Easy Access

Pokud máte pořád přeplněný mrazák a nemůžete v něm dlouho nic najít, lednice Hitachi mají řešení - praktický oddíl Easy Access.

Kde koupíte spotřebiče
Prohlédněte si nejbližší prodejce
Kde koupit

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.